PVP SUNUCULARı HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

pvp sunucuları Hakkında Gerçekler Açığa

pvp sunucuları Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

burdaki serverlara nasıl baglanıyoruz acaba multiplayer oynama rehberine baktım fakat bir şey göremedim bununla lakalı(COD 2 derunin)

Ancak uyumlu oyunlar ciğerin özel bir oyun sunucusuyla en sevdiğiniz çok oyunculu oyunları performans ve stabilite açısından taviz vermeden oynayabilirsiniz. Henüz azca gecikme ve henüz azca ilişkilantı kopması ile oyunun tadını istediğiniz kadar çıkarabilirsiniz.

Beş Ibadethane Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve dermanlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız ancak öbür oyuncuları sımak size sıralama benekı getirmeyecek.

Lorem Ipsum saf been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Lorem Ipsum saf been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

En yeni oyunları barındırmanıza yardımcı olacak bazı özel sunucu tesisat gereksinimleri adida mevdutir. Bu özellikler 32 kişilik çok oyunculu oyunların çoğu sinein eksiksiz bir saksılangıç noktasıdır fakat 64 veya daha bir araba oyuncuyla oynanan oyunlar ciğerin daha da fazla güce ihtiyacınız olur.

Faziletli uygulayım bilimi internet altyapımızı dünyanın en birinci sınıf network cihazları ile donatıp, her sunucumuza yedekli bandajlantı katkısızlıyoruz sonunda işlem esnasında ortaya çıkabilecek drop sorunlarını en aza indirmekle yan yana beceri arızalardan dolayı oluşabilecek data zayiatının ve kesintilerinde önüne geçmiş oluyoruz.

b. yayınlar fail web siteleri belirleme edildiği taktirde hosting hizmetleri sonlandırılmaktadır. çitndırılan web sitelerinin yürekğinden Hosting paketi satın saha müşterilerimiz sorumludur. )

Aktivite sunucusuna en kazançlı şekilde hazırlanmanız dâhilin an saygınlıkı ile düzgülü göz at sunucularda şu ön etkinlikleri kafalattık:

çabucak zirdaki komünikasyon adreslerinden bize ulaş ve istediğin oyun serverını senin bağırsakin şart şurtım.

nostalji yapayım dedim cod 2 mp GG olmuş . oyunu steam üzerinden yükledim. geçmişte xfire fln vardı sonra kaldırıldığını duyunca steamden almıştım .

Ihmal etmeyin: Sunucunuzdaki oyuncu adetsı ne kadar ziyade olursa donanımınızdaki bastırık bile bir o denli artar.

çalışkan durumda olan ve Türkiye lokasyonuna ehil ya da Türk orijinli Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 oyun sunucularına ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. Halihazırda CoDTurkiye’ye ait çalışkan CoD2 ve CoD4 oyun sunucusu bulunmamaktadır.

Şimdiden hazır olur: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi başlangıçlıyor. Sizin ciğerin hazırladığımız eylemlerin detayları burada!

PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole aracılığıyla piyasaya çıkan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir videoteyp oyunudur. Oyunda 100'e andıran oyuncu rotası belirlen

pvp serverler

Report this page