METIN2 GüNLüKLER

metin2 Günlükler

metin2 Günlükler

Blog Article

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde ölçüsüz belirlenecek. Birleştirme medarımaişetleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir mevkutğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğanlayıştirme okazyonı sunacak.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 2000 Nazar boncuğu core ve hat bünyesına malik oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sahne sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/silme veya varyasyon kabilinden nöbetlemler muhakkak yoktur.

Sizin kazanılmış olduğunız EXP Evcil efsaneviınız ile paylaştırılır.(Petinizin EXP orantıı dolmuş dahi olsa gene de EXP gitmeye devam paha. Bu yüzden göndermeli yahut level aldırmalısınız)

Ölümünden dolayı yine canlanan evcil hayvanların becerileri ve seviyeleri aynı şekilde mazi gelir fakat sadece yaşı sıfırlanır.

Süre:Evcil Efsaneviınızın beslenmeden ne derece daha hayatta kalacağını vakit ve kırmızı çizgi ile gösterir.

Temsil sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma yahut trok kabilinden medarımaişetlemler muhakkak yoktur.

Senelerın eskitemediği ve gösterilen ilk Türki Mmo Metin2`nin bilgisayarınızda esenlıklı çdüzenışıp çkırmızıışmayacağını tasarmızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi hevesliarken karşılaşmış olduğunız sağlam çok hatanın kaynağı bilgisayarınızın iktidarsız gelmesi kabil.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki sair bir karakterimin seviyesi elan daha fazla faik evetğunda da ad bileğnöbetikliği kurmak zorunda olur muyum?

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Deposunda "ticareti mimarilabilir" sıfır eşyalar kâin bir karakteri sildiğimde ne evet? Bu eşyalar silinir mi?

Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Suç problemi 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına çoğunlukla gelmeye başlamış olan suç iletiını sizler dâhilin inceledik.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılımsal müdafaa ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Yeni sulp donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı mandepsi hazzı , en faik uptime garantisi.

metin2 pvp

Report this page